| alexandranustiuefectiv a întrebat:

Buna,am facut sex protejat cu iubitul meu dupa ovulatie cu o sapt, ciclul trebuie sa-mi vina pe 7 iulie, suntem pe 4 si nu ma dor sânii si nu s-au mărit, asta era primul semn ca imi vine menstruația, dar in schimb ma doare spatele.Menționez faptul ca am pus prezervativul corect si apoi l-am verificat sa vedem daca e spart si era ok. Oare de ce nu ma dor sânii, ma dureau inainte cu 5 zile sa imi vina ciclul?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu e o regula sa te doara mereu.La mine a cam disparut acest simptom, fiind prezent mai mult in generala si liceu.