| stegsnsb37 a întrebat:

Buna,am facut sex protejat cu prietena mea care era virgina si tin sa mentionez faptul ca am inceput mai intai cu sex oral, insa dupa am pus prezervativul pe penis, dar acesta nu se mai afla in starea de erectie si cred ca avea putin lichid preejaculator in varf, cand a intrat iar in starea de erectie am inceput sa facem dragoste.Desi nu mi-am dat drumul in ea, sunt sanse ca lichidul preejaculator sa se fi scurs si sa ramana gravida? Am facut dragoste cand prietena mea se afla in perioada infertila. URGENT DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai daca ai pus prezervativul înainte de a baga penisul in vagin, zero șanse să rămână gravidă.

| stegsnsb37 explică (pentru Hyperion7):

Nu l-am pus chiar inainte deoarece acesta nu se aflase in starea de erectie ca sa pot sa bag penisul in vagin… Se poate intampla ceva?

| Hyperion7 a răspuns (pentru stegsnsb37):

Deci,fă-ma sa înțeleg, când ai avut erecție, ți ai pus prezervativul și după ai introdus în vagin, nu?
Daca e așa, zero șanse să existe vreo problema.

| stegsnsb37 explică (pentru Hyperion7):

Da,dar dupa nu a mai fost in erectie. Am asteptat sa am iar erectie si am introdus in vagin. Nu am schimbat prezervativul sau ceva…