| Fllly a întrebat:

am fost vopsita brunet si cum mi-a crescut parul se vede naspa(parul meu natural fiind saten). M-as decolora ca sa scap de brunet dar avand in vedere ca imi cade foarte tare parul mi-e frica ca raman fara par in capsad. Ce as putea face sa scap de brunet, fara sa ma frizezconfused. fundita:*

Răspuns Câştigător
| Dianna_7625 a răspuns:

Parerea mea ii ca nu prea ai ce sa faci. daca vrei asa de urgent sa scapi de culoare decoloreaza'te altceva nu stiu. dar daca spui ca si culoarea naturala a parului tai ii saten nu prea stiu ce mare diferenta se vede... :-) asa ca ori vopseste'te la loc cum ai fost ori te coafezi altfel in asa fel sa nu ti se vada prea tare culoarea naturala a parului. Dar un sfat daca o sa te decolorezi foloseste inainte niste uleiuri care o sa-ti protejeze parul inainte de decolorare, de exemplu ulei de ricin. acum tu alegi. te'am pupat. fundita? kiss big hug

2 răspunsuri:
| ale a răspuns:

Din pacate daca e vopsea permanenta nu poti scapa decat prin decolorare sau un decapaj facut de o coafezahappy
daca nu poti astepta sa mai creasca, foloseste ulei de ricin sa ti-l mai intareasca apoi iti refaci culoareahappy

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional