| Lauraa95 a întrebat:

Am in clasa un baiat pe care l-am refuzat de o gramada de ori(cel putin 10) si nu stiu de ce vrea asa de mult sa fie cu mine. Imi place mult de el,ma face mereu sa rad chiar si atunci cand sunt suparata pe el, dar faza e ca e cam afemeiat, iar eu foarte geloasa.Plus ca e cam nesimtit. Uneori se comporta foarte dragut dar alteori ma critica, se ia de aspectul meu fizic si se da intentionat la alte fete in fata mea. Nu l-am vazut de cand s-a terminat scoala si ma tot gandesc la el. Un sfat, ceva?

3 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Orice vagabont se schimba in fata iubirii adevarate.
Se da la alte fete de fata cu tine,doar pentru ca vrea sa te faca geloasa,sa-ti dovedeasca ca il vor altele daca tu nu-l vrei.
E un fel de ''accepta-ma,pana nu ma combin cu alta. nu vezi cate ma vor?''
Si totodata,poate vrea sa vada daca esti interesata de el.
Nici faptul c-a incercat de multe ori,nu inseamna neaparat ca te place, ci poate ca e ambitios si nu ii place sa piarda.
Nu suporta sa nu i se hraneasca mandria masculina laughing
Eu zic sa iesi de cateva ori cu el, si sa vezi in ce ape se scalda. Daca merita sau nu!
Te pup si mare grija!
Si app, cu gelozia nu faci nimic, doar indepartezi persoana de langa tine. Incearca sa renunti la ea!
E buna doar intr-o mica masura!

| Exilee a răspuns:

E clar rolling on the floor. Ce sa faci? Evita-l!

Răspuns utilizator avertizat