| Bas_4161 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutorul vostru vreau sa ofer unei ff bune prietene un cadou de rams bun si am la dispozitie 25 lei... ce sa-i cumpar?(nu vreau flor ) alceva?/? va rog astept raspuns urgent ofer pamblica...big grin

Răspuns Câştigător
| aura_1762 a răspuns:

Pai poti sai iei o pereche de cercei din argint sau o bratara din argint:d

8 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Cam alelas buget am si eu, cadoul e tot pentru prietena mea, e ziua ei.
M-am gandit sa-i cumpar un ceas.De fiecare data cand v-a vrea sa stie ora, se v-a gandi la mine big grin

| gheorghita a răspuns:

Scoate o poza cu voi doua si pune-o in rama, va avea mereu poza cu voi doua, si isi va aminti mereu de tine

| gabitza_6878 a răspuns:

Un chowder de plus big grin

| zalisa a răspuns:

Ai putea sa organizezi o petrecere surpiriza(daca zici ca-i de ramas bun)... dar vei avea nevoie de ajutor:-D

| wanda a răspuns:

Poti sa iei doua bratari la fel

poti sa ii iei un tricou si sa scrii pe el cu marker permanent ceva...si sa si il desenezi sau sa te duci la un specialist(in desenat pe tricourilaughing) sa faca astawinking

| 1235678907452352 a răspuns:

*pai poti cumpara o rama frumoasa care nu costa mai mult de 20 de lei si scoti o poza cu voi 2, cu prietenii sau cu ea happy
*ii mai poti lua ceva frumos de argint
*un ceas de mana
*o geanta micahee hee
*o cutie de bijuterii
gandeste-te ce ii place ei foarte multhappy

| denise_4825 a răspuns:

Ceva care stii ca o sa-i placa. Daca zici ca sunteti foarte buni prieteni trebuie sa stii ceva care isi doreste, poate o carte, sau un film sau un dvd cu trupa ei de muzica preferata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ce-i place ei si cumpara-i, sigur gasesti ceva ce-i place la 25 lei, mai ales ca sunteti fff buni prieteni.
Eu una ador ursuletzii de pluslove struck, altii brelocurilethinking, bratari/lanturi/inele de argint.