| anonim_4396 a întrebat:

Yea...am nevoie da ajutor urgent... vreau sa ofer un codau unei prietenee ff bun un cadou de ramas bun si am la dispozitie 25 lei ca sai cumpar?(in nici un caz flori) va rog raspundeti cat mai repede.big grin

2 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Clepsidra, specific despartirilor... jucarie de plus, ceva legat de zodie.

| Cineva! a răspuns:

Poi.
-->Niste cani dragute:http://ideaplaza.ro/images/cana%20cea%20mai%20buna%20prietena.jpg
-->Un tricou simplu, alb, pe care sa imprimi o poza de a ta sau in care apareati aman2.
-->O carte[speciala]:http://www.pravaliacucarti.ro/......-4-788.JPG
-->Accesorii:colier, bratara, geanta, ceas.
-->un parfum
-->farduri
-->o rama foto cu fotografia voastra
-->La mine in oras sunt oamnei care fac portrete in 5 min. Faceti-va un portret.
-->Mergeti la o pizza(sau prajitura, suc, ceai:)) orice)
-->Ar fi frumos sa petreceti clipe frumoase. Puteti sa"organizati o petrecere"la tine acasa, sa vorbiti, cititi reviste, sa va machiati, sa jucatii jocuri video.
-->Un parfum
-->Sau pur si simplu ceva banal si personalizat(ex:un tricou pictat de tine, un ursulet sau o lampa ceva unde sa-i scrii o dedicatie, sau mai bine zis sa-i cosi o dedicatie;;))