| VanessaKISS a întrebat:

am nevoie de prea mult ajutor de la cineva! iubitul meu m. a intrebat ceva foarte ciudat care cuvantul cheie incepe cu s se termina cu x si intre are un e asa ca i.am dat papucii am gresit oare?

Răspuns Câştigător
| consilierindragoste a răspuns:

Depinde ce varsta ai sa stii ca nevoile sexuale apar inca din copilarie chiar de la varsta de 3 ani si continua pana la batranete cred ca e normal sa te intrebe asa ceva pentru ca simte nevoia desi unele fete nu inteleg lucrul acesta, cu alte cuvinte baieti se gandesc la acest lucrul tot timpul pentru ca atunci cand se intampla sa aveti sex impreuna ei inteleg ca ti cu adevarat la el si se simte mai aproape de tine. bine asta nu in toate cazurile dar tu iti cunosti mai bine cazul si partenerul eu personal cred ca ai gresit daca ai facut acest pas poate te-ai speriat si ai inteles ca el doar asta vrea dar poate nu era asa. dar sa nu uitati ca decizile corecte se iau doar atunci cand nu suntem nervosi sau sub alta influenta ca ar putea sa ne para rau dupa aceea.de aceea trebuia sa vorbesti prima data cu el.succes si numai bine

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Stai jos, 4!

| TeoPT a răspuns:

Cred că e la mișto întrebarea.
Dar să știi de la mine că nu impresionezi pe nimeni dacă le arăți tuturor ce preocupări frumoase ai tu.
Baftă

| GirlyBrunette a răspuns:

Ma...io zic iai facut bine pentru ca si eu le fac asa la baieti pentru ca imi dau seama ca ei numa asta vor de la mine si neea...sa nu cazi prada vrajeli o sa iti zic ca te iubeste si texte din astea din telenovele sau manele ca alceva nu-s buni.atata timp cat tia cerut asta sigur nu te iubeste asa cum meriti dal dracu sa isi caute o parasuta daca vrea ca u nu esti de nasul lui arata-i ca poti avea ce baiat vrei u nu trebuie sa stai dupa elkisspup funda daca vrei

| Tiberius a răspuns:

Ti-a zis sa faceti sex? normal ca ai gresit proasto. n-o sa mai gaseti un asa baiat.

| jasmine73 a răspuns:

Depinde ce varsta ai si daca tii la el suficient de mult
trebuie sa vorbiti, sa comunicati, fa-o doar cand esti tu pregatita, cand simti ca asta vrei, frumusetea unei relatii nu se rezuma doar la sex, vorbiti, distrati-va, creati-va clipe placute, apoi vine de la sine

| dreamygirl a răspuns:

Ok.Si tu i-ai dat papucii pentru. ca nu stiai cuvantul si te-ai simtit ofensata?rolling on the floor

| Yoana a răspuns:

Cati ani ai?hee hee

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Stai sa inteleg din cauza ca a adus vorba despre sex i-ai dat papucii? In cazul in care ce te-a deranjat si a fost cam nesimtit ai facut bine, insa nu prea am inteles cum e situatia. Daca tine cu adevarat la tine sigur va veni la tine si isi va cere scuze.

| deeaandre a răspuns:

Depinde de cat timp aveti impreuna, cred ca ar trebui sa-l cauti si sa vorbiti cu mai mult calm asta daca tu crezi ca el merita osteniala si daca in afara de greseala asta nu a mai facut si altele...kiss

| badboy_6643 a răspuns:

Inseamna ca doar tiai batut joc de el
voi fetele de genul asta care stati cu un baiat din interes si baiatul cand isi cere si el rasplata primeste doar o pereche de papuci si aceia folositi pentru ca schimbati baietii ca pe ciorapi si doar va bateti joc de ei.

| CATALINA_2480 a răspuns:

PAI ai iubit si nu sti cuvantul sex, adica ce inseamna?(inseamna sa faci sex, mult sexsss

| IndescribableChild a răspuns:

Esti doar...nepregatita.
Cand iti mai faci un prieteni te gandesti si ce implica asta.
Bye, IndescribableChild.

| SarahRihanna a răspuns:

Clar da.ai cumva mai putin de 12 ani?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca daca as sti citi ani ai tu si kiti ani are el as putea sa-ti dau un sfat, depinde si de timpul pe care la-ti petrecut impreuna, insa trebuie sa ai grija sa nu cazi prada la baieti, nu-s toti baetii asa cum ii considera unele fete, sunt si baieti care intredevar iubesc ca adevarat, care iubesc mai mult si ca unele fete