| Lola23111 a întrebat:

Buna, am nevoie de puțin ajutor de la voi. O prietenă m-a rugat sa o ajut cu un sfat și nu știu ce as putea sa îi spun. Povestea e in felul următor, după spusele ei : "Azi am făcut sex pentru prima dată cu iubitul meu, totul a fost bine, amândoi excitați și hotărâți să o facem dar nu am avut prezervativ, a mers să cumpere și când a venit înapoi penisul lui nu mai era întărit. Am încercat să îl excit iar dar nu am prea reușit, era și speriat fiind prima oară și pentru el, era agitat și stresat, credeți că asta ar fi cauza pentru care penisul lui nu se mai întărea? Oare sa fie din cauza că era stresat? Va mulțumesc!"
Eu i-am spus că s-ar putea sa fie din cauza că era stresat. Va mulțumesc pentru răspunsuri!

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Da, era stresu si "vina" ca a venit nepregatit. Sunteti tineri, incercatri intr-o alta zi. In mod sigur ve-ti reusi. Calm si responsabilitate si ajungeti si la sex.
Felicitari pentru prezervativ, chiar daca a-ti ratat o partida de sex.

| Lola23111 explică (pentru helpforyou):

Va mulțumesc frumos tuturor! ❤️

| helpforyou a răspuns (pentru Lola23111):

Cu mare drag.

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Și îl mustra conștiința ca nu e bine ce face, Creatorul asa a creat coniința sa dezaprobe sexul fără casatorie, mai ales la început când e mai funcțională.

| iulia0514 a răspuns:

Da e din cauza stresului!

| Lola23111 explică (pentru iulia0514):

Mulțumesc!

| iulia0514 a răspuns (pentru Lola23111):

Cu drag! Data viitoare spune-i sa se pregătească din timpwinking

| Hypefox a răspuns:

Sigur era prea stresat dar in acelasi timp ea ar fi trebuit sa fie relaxata si daca prelua cum trebuie ștafeta, il putea baga din nou in joc, sa i ia mințile si sa se excite din nou. Se putea continua treaba foarte usor happy

| Pths89 a răspuns:

Actul sexual cu tot ceea ce implica este o stare mentala, nimic nu funcționează fără ajutorul creierului, așadar orice factor de stres, temeri în acel moment duce la inhibarea stării de excitatie mentala, ceea ce se transmite instant către organul sexual.

Keep tryingwinking