| kinder96 a întrebat:

Am nevoie va rog repede de un raspuns, dar nu la misto...sunt foarte speriata. Zilele trecute m-am jucat cu prietenul meu si acesta a ejaculat in pantaloni cand aveam mana la el pe blug. Credeti ca sperma a trecut de chilot si blug si s-a pus la mine pe mana, iar eu dupa am mers la baie sa fac pipi, se poate sa fii ajuns sperma la mine in vagin si sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Stai linistită ca nu esti insarcinată, pentru a ramîne insarcinata este nevoie de contact sexual, nu ejaculare in pantaloni, si da sperma in contact cu aerul moare, ea (sperma) doar in vaginul tău i si face treaba si fecundează ovulul tău si de acolo se fac copii, dar numai daca tu esti in perioadă fertilă adică la ovulatie, după ciclul menstrual, altfel nu, multe femei se chinuie sa faca copii. Ce vârstă ai? Si de unde esti, mersi. Cristi.

| kinder96 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt din Brasov, am 19 ani si sunt virgina... nu am vorbit cu parintii mei de asa ceva..iti multumesc pentru seriozitate

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru kinder96):

Mersi pentru fundă, cum te numesti? multa sanatate dragă Kinder

13 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Chiar nu-ti raspund la misto...Esti proasta fa?

| kinder96 explică (pentru maradi3):

Serios acum..sunt chiar speriata..nu se poate? Sarcina poate fii doar daca a aavut loc contact sexual direct sau? Inca ceva e adevarat ca spermatozoizii mor in contact cu aerul? Help me please..sunt foarte speriata.

| maradi3 a răspuns (pentru kinder96):

Kinder,stai linistita! categoric NU poti ramane insarcinata...adica nu asta e procedeul, clar!

| maradi3 a răspuns (pentru maradi3):

Maradi3...rusine sa-ti fie!

| darrio2007 a răspuns:

Citeste aici sa vezi ca nu se ramane chiar asa de usor insarcinata.

Sursa:http://www.contraboli.ro/fecundatia-si-prima-zi-de-sarcina/

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Lucrul acesta nu se intampla niciodata. Deci nu poti fi gravida.

| Xtina19bbb a răspuns:

Maradi3 cred ca ai gresit site-ul! raspunsurile de genul existentei tale (penibile si ignorante) se cauta pe altundeva!

Si acum, draga kinder96 poti sta linistita.nu se intampla lucrurile nici pe departe asa.nu esti insarcinata si nu ai cum sa ramai insarcinata fara penetrare.
Acum, respira adanc si incearca sa ignori "raspunsul" de mai sus.
Pupici!

| kinder96 explică (pentru Xtina19bbb):

Multumesc frumos happy

| maradi3 a răspuns (pentru Xtina19bbb):

Xtina,asta mi-a fost reactia la citirea intrebarii, adica...n-am crezut ca poti fi intr-atat de "incepator", ca sa zic asa! in plus, pe aici chiar sunt tampiti care pun intrebari idioate si-am crezut initial ca si asta se alatura celorlalte! Si n-ai cum sa "cantaresti"un om doar dupa o vorba-doua! Cred!

| ywar a răspuns (pentru maradi3):

Subscriu! Daca esti judecat de o sleahta de dobitoci, inculti, incuiati - cum sa fie raspunsurile? Potrivnice... Tu esti ciudatul! Daca stai sa gandesti cu mintea limpede se vede de la o posta ca ai dreptate. Ei vor sex dar nu stiu nimic nici despre existenta lor.

| Nanapuffy a răspuns:

Nu se poate.Stai linistita ca nu a ajuns nimic acolo.happy