| Deutza15 a întrebat:

Am o intrebare destul de grea... de o luna si ceva sunt impreuna cu un baiat, ne iubim si iesim des. ideea e ca de ceva timp am vise cum ca facem dragoste si nu stiu daca sa ii spun sau nu. Voi ce ziceti? Ii spun sau nu?

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Si eu visez ca fac dragoste cu fostul. si nu ii zic mereu. Dar spune-i, avand in vedere ca sunteti impreuna, de ce nu?

| plasticstyle a răspuns:

Te mananca? aveti doar o luna impreuna, nu stiu cat de intensa e relatia voastra, dar parerea mea e ca e prea devreme pentru "scene" de genul astahappy

| KoWalSky a răspuns:

Depinde de varsta ta, daca ai 15 ani sau mai mult eu zic ca ar fi bine sa-i spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Na las că-ţi trece, sunt doar coşmaruri!
Spune-i şi vezi reacţia lui.
Te pup!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Sunt visuri urate, cosmari as zice, de aceea nu trebuie sa-i spui.o sa intelegi cand o sa cresti fata mare de ce!

| alinike2 a răspuns:

Nu ezita sa faci ce iti place. Ia un prezervativ si datii bice. big grin

| alinike2 a răspuns:

Nu iti face griji ca te refuza. Baietii niciodata o partida de dragoste. Mai ales daca te iubeste.

| pisicutaanonima a răspuns:

Eu zic sa-i spui poate iti da cateva sfaturi sau nu stiu depinde daca aveti o relatie stabila sau nu

| felyna12345 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti putin, sa cunosti cat de cat persoana de lanaga tine..sa vezi daca merita..ca dupa ce ai facut acest pas sa nu te ''lase cu ochii in soare''

| bebemik12 a răspuns:

Buna...si mie mi se intampla asta doar ca la mine e de ceva timp adica noi suntem de 9 luni impreuna, ar trebui sa ii spui si daca simti sa fai asta poti sa o faci, daca si visezi inseamna ca dorinta ta de a fae asta a cersut si e mai intensa. eu ti-as sugera sa il mai cunosti, poate o sa iti para rau. dar totusi sa fim seriosi sunt fata si te inteleg. te pup:*!

| Deutza15 explică:

Si daca ma refuza?