| DjSergyu a întrebat:

Buna am o intrebare!

Eu am 16 ani si vreau sa mentionez ca o sa am primul meu contact sexual, protejat! Vreau sa stiu ce se intampla exact la baieti? Doare? Cum este povestitimi tot tot cine ma lamureste cel mai bine FUNDA!

2 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

La baieti nu se intampla nimic... o baga in pantaloni, isi pun chipiul si pleaca multumiti acasa, sunt si din aia care dupa ce au primul contact sexual se cred ca-s mare BARBATI sau haiduci, pot fi prost dispusi, pusi pe cearta. O SEARA BUNA! Ai grija de tine, si cu cine faci prima partida de sex protejat. Pentru noi baietii e ceva simplu, facem si pleacm, insa pentru voi - SEXUL ramane o chestiune sensiblia.

| mbzba a răspuns:

Incearca si vezi singur ce bine e :X