| martoncorina a întrebat:

Buna am o intrebare.I-am facut oral iubitului meu.El a ejaculat la mine in gura, dar apoi si-a tras pantalonii si atunci a atins cu degetul penisul, dupa care mi-a introdus degetul in vagin.El spune ca nu mai era sperma pe penis, dar eu nu stiu ce sa cred.Ne-am jucat in ultima mea zi de ciclu.Am citit ca poti ramane insarcinata si daca pe deget avea sperma.Pot sa fiu? ciclul luna asta trebuie sa imi vina in 14 martie si am cateva dureri de ovare, sanii tensionati. Cred ca sunt insarcinata.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se ramane asa insarcinata.Mergi al un psiholog, ai ceea ce se numeste o sarcina isterica.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la gineoclog si spne-i cata sperma ai inghit, ca sa-tis puan sigur daca ai ramas sau nu insarrcinata

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata nu poți fi gravida.

| mentholinks a răspuns:

Cred ca doar ti-e rau ca ai mancat sperma.

Răspuns utilizator avertizat