| coolm a întrebat:

Am 16 ani si nu am ciclu deloc, nu am avut niciodata si sunt inca virgina. Vreau sa fac dragoste cu prietenul meu...imi poate veni dupa primul contact sexual? va rogg spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

Pai o vizita la ginecolog nu ti'ar strica... daca nu ti'a venit pana la varsta asta este o problema serioasa, si daca mai faci si sex s'ar putea sa iti dai tot organismul peste cap, parerea mea.

| coolm explică (pentru Blackwoman27):

Cum adica o sa-mi dea organismul peste cap?

| coolm explică (pentru Blackwoman27):

Cum adica imi voi da organismul peste cap? ce se poate intampla?

6 răspunsuri:
| leeya a răspuns:

La 16 ani nu ai? Sora mea a avut de la 7 ani.

| sisuk a răspuns:

Nu o sa-ti vina ciclul prin contactul sexual dar o sa se intample ceva adica o sa sangerezi si stiii uh mai departe

| coolm explică (pentru sisuk):

Si pana la urma ar fi indicat sa ma dezvirginez?

| sisuk a răspuns:

Pai poate o sa-ti dea orbanismul peste cap akik o sa-ti fie rau sau stiu eu dar nu stiu daca ar fi indicat sa vb cu un doctor inainte.