| vasilica12 a întrebat:

Am o iubita si nu stiu sa sarut! Mie mi-e frica sa nu o fac cu saliva pe langa buze.Sunt foarte stresat.Pe alte site-uri nu gasesc nimic concrect.Va rog frumos sa-mi spuneti daca pot face pe langa buze cu saliva sau nu! Funda cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| alexandrafocus a răspuns:

Pai atunci cand va sarutati franzuzesc ( daca va sarutati ) e normal sa lasi putina saliva!

| vasilica12 explică (pentru alexandrafocus):

Dar din cate am inteles si la sarutul normal lasi putina saliva pe langa buze. Nu multa doar o umezesti pe langa buze...e adevarat?

| alexandrafocus a răspuns (pentru vasilica12):

Da,cum altcumva sa se atinga buzele si sa nu se umezeazca.Un sfat lasa totul sa decurga de la sine!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca umpli fata de bale esti chiar...intr-un fel! Daca e primul sarut lasa limba, baga buzele si atat. Ai timp si de frantuzesc.

| AH5 a răspuns:

Sa te puna ispita sa faci asa ceva laughing) ca iti da fata tie! Prietenul meu ma zabaleste uneori dar tot el ma curata dupa laughing). Daca e primul sarut cu ea sa fie asa dragut fara limba etc...

| Black_Tavi_1993 a răspuns:

Omule... primul sarut nu trebuie sa fie cu saliva limba etc... primul sarut trebuie sa fie doar cu buzele. Atat. Stay Chill.