| DoarEu12321 a întrebat:

Cand ma sarut cu prietena mea, imi lasa saliva lângă buze, am impresia ca si eu i las. Este ceva normal sa lasi putina saliva? Funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Sarut fara putina saliva nu se poate.

6 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Da este normal, probabil nu are prea multa experienta. Dar este normal.

| Seby90 a răspuns:

Da nu am inteles nici eu de ce unii sunt "ugh saliva pe buzele mele".

Met some... some.

Totusi, ce mama dracu, imi vari limba in gura si te deranjeaza o picatura de scuipat in coltu gurii?

Hai lasa lasa, cred ca de fapt sunt doar reflexe legate de alte substante in coltu' gurii.

| BizSinir a răspuns:

not listening No! Recomandat e sa ai buzele uscate si gura mai ceva ca un desert. De preferabil sa miroase si a ceapa sau usturoi. Reteta pentru un sarut perfectwinking rolling on the floor

| Psycho777 a răspuns:

Eu ti-am zis sa nu te mai mozolest cu vaca Vasile, da tu nu ma asculti

| Privacy01 a răspuns:

Daca restul de saliva l-ai turnat pe gatul ei, atunci da

| aidasenzuala a răspuns:

Incearca sa-i lasi niste muci. nu te va uita niciodata