| chestiebah a întrebat:

am o mare problema,am facut sex neprotejat cu prietenul meu,dar nu a ejaculat in mine,azi mi-a venit ciclul dar sunt foarte speriata,pentru ca nu-mi mai curge deloc,daca ma sterg cu ceva in zona intima observ ca este de culoare mai maronie,pe tampon nu se vede mai nimic ca curge parca ar curge apa,asa arata la consistenta,sunt doar "uda" in zona aceea,mentionez ca am dureri de burta ca in fiecare luna si stari de greata pe care le aveam mereu,acum sunt si racita, si de ceva vreme incoa imi venea sa urinez foarte des iar urina mea mirosea, am avut contact sexual acum 2 sapt, nu ma dor sanii, despre ce poate fi vorba pana imi fac un test de sarcina? spuneti-mi va rog despre ce poate fi vorba pentru ca nu vreau un copil!

1 răspuns:
| Alcyon a răspuns:

Dupa cum probabil stii, baietii elimina si un lichid seminal, ce contine uneori spermatozoizi. De asta metoda coitus interruptus este nesigura. Cumpara un test de sarcina si nu mai face sex neprotejat. Un prezervativ costa mult mai putin ca un avort.