| Laura_5556 a întrebat:

Bunabatting eyelashes
Am o mica povestioara pentru voi si nevoie de ajutor:-s
O prietena este indragostita de mult timp de un baiat, si in tot aceast timp au avut cateva momemnte frumoase(saruturi imbratisari) dar el niciodata nu i'a zis ca vor sa fie impreuna, desi prin gesturile lui i'a dat dovada ca tine la ea putin mai mult decat s'ar vedeabig grin. Insa un alt baiat pe care prietena mea il place si in jurul caruia se simte protejata ar vrea sa fie cu ea.Toate aceste intamplari au derutat'o pentru ca ea nu stie ce sa faca. sa vorbeasca cu baiatul pe care il iubeste si sa'i spuna acest lucru sau sa'l aleaga pe baiatul pe care il place si in prezenta caruia se simte protejata si binedispusa:-s?
Cateva sfaturi pentru prietena mea:-s?
Multumesc:*:!

Răspuns Câştigător
| MAIAcares a răspuns:

De ce nu ii spune pampalaul ala ca il place?!

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E simplu ca ''buna ziua!''.

1. Vorbeste cu ala pe care il iubeste daca vrea sa fie impreuna serios si sa aiba o relatie deschisa.
2. Daca ala nu vrea si e tot indiferent din punctul asta ed vedere, atunci se baga pe celalalt si gata!

Voila!

| DorelSudoru a răspuns:

Pai ar putea sa-si faca cont pe TPU si sa posteze ia ca nu sti tu ce e in mintEA EI CU ADEVARAT

| danielagoldica a răspuns:

Cateva sfaturi pentru tine! Alege-l pe ala pe care il iubesti!

Răspuns utilizator avertizat
| Seniorithabebi a răspuns:

Pai, ar putea sa il aleaga pe primul baiat ( care nu i-a zis pretenei tale ca vor sa fie impreuna ) deoarece daca el o va iubii cu adevarat ori ce i s-ar intampla, el daca o iubeste :X mereu o va sustine si o va proteja big grin

| MAIAcares a răspuns:

De ce nu. i spune pampalaul ala ca o place?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa isi asculte inima...sa afle ce zice iar la urma sa isi aplice planurilebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa fi sincera cu amandoi, dca pretinzi ca ti la ei catusi de putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LAURA sfatul meu pentru prietena ta este ca aceasta sa isi asculte inima, si sa il lase pe baiatul care o protejeaza deoarece eu cred ca ea isi poate purta singura de grija. succes tie si prietenei tale. Miruna

| lavi54 a răspuns:

Poate acea prietena esti chiar uh... dar asta nu conteaza
Intotdeauna baietii sunt mai timizi vorbind sentimental si sa nu te astepti vreodata ca un baiat care chiar te iubeste sa-ti zica asta

una e sa iubesti alta e sa placi

deci alege-l pe cel care-l iubesti

| ÐÄĎĄ a răspuns:

Prietena ta e bagata intr-o incurcatura foarte mare eu cred ca trebuie sa vorbeasca cu baiatul pe care il iubeste si sa'i spuna acest lucru

| Laura_5556 explică:

Si daca acel baiat nu'i va spune niciodata acest lucru prietenei mele si ea i'ar refuza sansa si celuilat baiat ramanand singura mult timp? ce s'ar intampla?