| Anileda a întrebat:

Am o mica problema.
Imi place un baiat, si acum cateva zile am stat eu cu o prietena cu el si prietenii lui.La un moment dat ne-am uitat unu in ochii celuilalt, a fost un moment frumos si special, insa cand ii zic ceva pe mess parca imi raspunde in sictir.Ma place vreun pic sau este doar in imaginatia mea?
Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate ca te place dar vezi daca se mai uita in ochii tai, asa o data poate ca a fost fara sa vrea. depinde cat a durat uitatu daca a tinut mult inseamna ca te place. vezi daca se uita mai insistent l tine daca iti zambeste daca sta langa ta. analizeaza semnele cu capul nu cu inima (ca tuh tiai dori sa te placa) ca sa nu suferi

| consiliera a răspuns:

Nu a fost decat un contact vizual.Nu e nimic.Nu-ti fa sperante goale.Nu te vrea.E normal la varta ta.Treci peste.

| Mrlove a răspuns:

Probabil doar vrea sa se joace cu tine eu zic sa il lasi balta.