| Anileda a întrebat:

Am o mica problema.

Imi place un baiat, si acum cateva zile am stat eu cu o prietena cu el si prietenii lui.La un moment dat ne-am uitat unu in ochii celuilalt, a fost un moment frumos si special, insa cand ii zic ceva pe mess parca imi raspunde in sictir.Credeti ca am vreo sansa? Si ce as putea face sa ii dau de inteles ca il plac? Ms frumos.

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ei, din cate vad, nu are rost sa-i spui in fata pentru ca e prea greu.
Iii spui ceva cu subinteles, sau ii scrii ceva cu subinteles

| airam a răspuns:

I spui clar ca il placi si gatathinking dupa aceea o sa vezi cum se comporta si numai asa o sa iti dai seama daca merita sa incepi o relatie sau nuhappy succes

| rainbow_8592 a răspuns:

Daca zici ca pe mess iti "raspunde in sictir" inseamna ca doar pentru tine acel moment a fost unul frumos si special.
Eu zic sa vorbesti cu el sa vezi daca simte si el ceva pentru tine. daca nu.nu te injosi, mai sunt baietiwinking

| corryna_3952 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa discuti cu el sincer... orice ar zice, tu macar ai fi impacata cu tine ca ai incercat...sau daca esti timida,ai putea sa te bagi in seama cu el, fara sa ii zici nimic, dar sa ii dai de inteles ca simti ceva
pentru el...