| bitza2000 a întrebat:

Am o nelamurire. Vreau sa stiu,iubita mea mi-a cerut sa fac dragoste cu ea, ceva anormal pentru varsta noastra(eu 13 ea 12 ).I-am explicat ca suntem prea mici si nepregatiti dar ea ..imi sustine ca numai e virgina ..Nu stiu daca sa o cred sau nu dar ..Imi tot insista ..Am nevoie de un sfat sa accept sau sa ii spun ca nu sunt pregatit? Va rog, fara mistouri sau raspunsuri gen :"Veziti de carte " sau altceva! Astept sfaturi!

Răspuns Câştigător
| On3St4r a răspuns:

Dacă ți-a cerut asta la 12 ani îți dai seama că nu e nimic în capul ei, spune-i că nu vrei să mai fi cu ea și gata. Și țin să te felicit pentru că nu ai acceptat.

22 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Discuta cu parintii ei si ajut-o sa mearga la un psiholog. Fie a fost violata si acum are traume psihice legate de sex, fie are o personalitate maniacala si dezvolta o tulburare de personalitate. In ambele situatii este foarte grav si are nevoie de ajutor psihologic imediat. iar tu nu o poti ajuta suficient.

| DNSK a răspuns:

"numai ea e virgina". doamne in ce generatie te-ai nascut. pustiule, te admir, sa te tii tare, sa nu fii ca restul. ei sunt toti la fel, nu esti tu diferit. nu fii o data cu turma. sa ai sange in tine ori de cate ori vei fi luat la caterinca de "brejii" din gasca ta. tine capul sus ca sexul vine. intr-o zi. nu grabi timpul, creste incet si sigur. nu devenii barbat inainte de vreme. fa-o cand o sa fii mai mare, ca atunci crede-ma va fi cu totul altceva. crede-ma! bv pustiule

| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Wtf? Vezi-ti de carte! laughing)
Serios acum, 12-13ani?
Eu zic sa va ganditi si la consecinte, habar na-veti voi ce e ala sex, cu atat mai usor o poti lasa pe ea gravida..ma rog la varsta ta nici nu cred ca ai cu celaughing
Eu zic sa te desparti de ea, fara suparare e o distrusa! Spune-i sa se duca sa se joace cu papusile, sa-si traiasca copilarialaughing aveti voi timp si de alte chestii! O distrugi si pe ea(mai rau decat e) prin asta si pe tine!

| bitza2000 explică (pentru Capsuinkaadulcicaa):

In primul rand, nu ai tu de unde stii daca am sau nu am cu ce happyCrezi ca daca eram distrus, nu acceptam? Am vrut doar o parere, nu atatea amanunte :*

| XxRobbixX a răspuns (pentru Capsuinkaadulcicaa):

Da Exact big grin

| Emilian65 a răspuns:

Bine ar fi sa o faci sa inteleaga ca nu este bine sa faceti asta, dar daca ea insista, nu rata ocazia. Nu uitati sa va protejati inainte si in timpul actului sexual, altfel peste noua luni veti fi copii cu copii.

| h3r a răspuns:

Spune-i că o să faci dragoste cu ea atunci când chiar o să fie în stare să vorbească despre dragoste...
Ba da, chiar trebuie să vă vedeți de carte!

| Oana92 a răspuns:

Eu cred ca ea nu stie ce inseamna sa faci dragoste. Cel putin asta sper!

| Xtadelo a răspuns:

Poate te violeaza.

| Cristiann25 a răspuns:

E o cu*va in devenire clar! Altul in locul tau n-ar refuza serios.
Pentru capsunica sa nu-i mai raspund separat:fetelor nu mai subestimati baietii.Are 13 ani, nu 10 deci eu zic ca are el acolo ceva ceva asa ca vorbesti aiurea! Succes.

| sensualus a răspuns:

Mai daca la doar 12 ani credeti ca aveti o relatie de iubire... e clarlaughing) da sigur e cam initiata iubitica ta. oricum risti cam mult daca se face tam tam prin zona

Răspuns utilizator avertizat
| ginoeugen23 a răspuns:

Aoleu... 12 ani? seduce lumea de rapa.

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Fii atent ca de la barbat la barbat... daca o iubesti nu accepta pentru ca nu conteaza daca nu mai e virgina poti face boli grave care nu se pot vindeca si tu si ea daca faceti dragoste de la varsta asta, aveti voi timp si pentru din astea la 17, 18 ani, acum depinde de tine prietene daca vrei sa faci prostia asta uriasa care iti poate distruge viitorul. Eu daca as fi fost in locul tau nu eram fi fost de acord cu ea.

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Daca tu spui ca nu o crezi eu ma gandesc ca fata a vrut sa te pacaleasca.adica a vrut sa vada ce faci tu daca ai "permisiunea"sa te culci cu ea.si cred asta pentru ca mie cam greu sa cred ca la 12 ani e ATAT de experimentata..auzi..e nu mai e virgina de mult si mai e si cea care le propune baietilor(tie).mi se pare ca vrea sa te testezewinking

| angel_4561 a răspuns:

Daca nu mai e virgina inseamna ca vrea sa te agate dand vina pe tine la intrebarea la maicasa{CU CINE TE-AI F...}mai gandeste-te

| AngelWhite99 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii raspunzi cu un ''NU'' categoric, in primul o poti distruge pe ea, si mai grav pe tine, cea ce vei ajunge sa regreti.La varsta de 12 ani mai bine ramaneti doar pana la sarut.

| CristiN07 a răspuns:

Pe bune. rolling on the floorrolling on the floor rolling on the floor ( ce curva in devenire )

| ElenaDiana2000 a răspuns:

Nu accepta

| Anastasya01 a răspuns:

Doamne,unde se uita parintii ei? 12 anii? Wtf? Wtf? Wtf?
Tirfe mici!

| BubuVlad a răspuns:

Dai la buci

| Layla212 a răspuns:

Daca ea tia cerut inseamna ca vrea...e devreme dar nu te lua dupa pareri..continua relatia cu ea cu conditia sa nu faceti sex, e devreme si tu cum nu esti pregatit, las-o ca ii trec caldurile daca tine la tine. daca ramane insarcinata ce face avort? arata pe youtube cum e un avort si nu-i mai arde de sex la varsta asta