| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. mai degraba o nedumerire. Am avut ultimul contact sexual in data de 9 iar maine normal ar trebui sa imi vina menstruatia. dar am o scurgere incolora, sunt umeda. am sanii foarte umflati, mi-e cald, am dureri de cap, de burta si spate. Contactul a fost protejat, am facut si un test de sarcina saptamana trecuta si a iesit negativ. Totusi imi fac griji pentru ca am mai avut contacte in saptamana aceea (din 4 pana in 9 inclusiv). Eu din data de 8 intrand in perioada fertila..deci de la ce pot fi acele scurgeri? poate fi vorba de o sarcina?straight face

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De ce nu?

| Alicezzz a răspuns:

Scurgerile daca sunt urat mirositoare si iti provoaca un disconfort pot fii de la o infectie vaginala, mergi la un control sa faci un test de secretie. Testul cel mai sigur il faci la 14 zile de ultimul contact sexual. Daca contactele sexuale au fost protejate nu ar tr sa iti faci griji legate de o sarcina.Iar durerile de sani, spate, cap, burta pot fii din cauza ca urmeaza sa iti vina menstruatia! Sper ca ti-a fost de ajutor!winking

| indecis2014 a răspuns:

Pai daca zici ca a fost protejat contactul eu zic ca nu ar trebui sa iti faci griji!