| Alexandra_7864 a întrebat:

Am opoveste lunga. M'am imprietenit cu un baiat cu care am aflat ca suntem prieteni de familie. I'a placut de mine mi-a si spus-o. intr-o zi ne-am intalnit intamplator cu el eram cu dpua prietene el cu doi baieti. cand am plecat el se astepta sa il pup sau ceva de genu. eu n-am facut-o. era prima data cand l-am vazut si am stat de vorba cu el fata in fata. mi-a dat mesaj cand am plecat si mi-a spus ca am dato aiurea dupa aceea mi-a spus ca sunt prea mica si rusinoasa. n-am mai vorbit cu el un timp destul de mare dupa care iar mi-a dat mesaje m-a intrebat ce fac cum mai sunt si ca poate ne intalnim intr-o zi. imi place foarte mult de el de cand l-am vazut prima oara. sincer nu stiu ce sa fac. nu stiu daca ii mai place de mine. daca ma crede la fel. nu vreau sa ii spun vreau sa o spuna el. ajutati-ma intr-un fel va rog. multumes si funda. daca se mai intampla ceva va povestesc.

1 răspuns:
| 62mariaelena a răspuns:

Frate daca iti place de el, traieste clipa, crezi ca daca esti virgina vine un printz pe un cal sa te tesvirgineze sa te ia de nevasta si happy end? niciodata nu se intampla asta, sa fim seriosi, nu mai suntem in vremurile alea unde se "juca batista la nunta"