| anca174 a întrebat:

am si eu nevoie de un raspuns de la voi. La inceput in timpul unui contact sexual aveam orgasm(chiar multiplu), iar acum nu mai simt o placere atat de intensa, nici nu stiu daca e orgasm ce simt(nu am schimbat partenerul, deci nu cred ca e el cauza). E normal asa, care pot fi cauzele? A mai patit cineva?

Am mai pus intrebarea asta ieri dar nu a aparut inca.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate nu-ti iubesti partenerul. Sau poate ai vreo infectie genitala.

| Dennys1521 a răspuns:

Pai...da poate fi normal.
te-ai excitat ff tare

| Cocoa a răspuns:

Orgasmul nu are aceeasi durata sau intensitate de fiecare data, cauze pot fi multe:stres, lipsa de concentrare etc.Nu iti face griji, daruieste-te iubitului tau cu toata fiinta iar satisfactia nu va intarzia sa aparahappy

| Ramona3766 a răspuns:

Si eu am trecut prin asta, e ceva ce tine de psihologic. Am patit de cateva ori, iar in timpul partidelor urmatoare eram cu gandul: "Daca se va intampla din nou?!" si asta ma facea sa nu ma simt in largul meu, deci sa nu ajung la orgasm. Dar cand vei depasi gandurile, te vei simti sigura pe tine si te vei simti din nou bine. Succes!