| Bya_1568 a întrebat:

am si eu o? am avut un contact sexual acum cateva saptamani cu prietenul meu si a fost protejat, a ejaculat afara dar totusi ma simt foarte rau de cand am facut-o, mi-a venit neamurile dar parca era altfel culoarea, curgea mai putin si m-a tinut mai multe zile fata de cum era inainte de primul contact sexual si am foarte multe dureri la burta si sunt putin umflata am facut 3 teste si toate negative dar totusi ma temsad. Este posibil sa fiu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la ginecolog. Oricum este obligatoriu ca in prima luna de la inceperea vietii sexuale sa-ti faci consult ginecologic, tinand cont ca mai ai si niste probleme, ce mai astepti?

| mgtow a răspuns:

Daca esti minora e normal sa ai dureri mai ales daca a fost prima data.

| ana_2556 a răspuns:

Ca a ejaculat in afara asta nu inseamna contact sexual protejat. Este foarte posibil sa fii insarcinata pentru ca lichidul preejaculator contine spermatozoizi. Testul de sange e mai concludent

| Kazimir a răspuns:

Si cati ani ai 14? la varsta asta iti arde de sex... ofofof. n`ai cum sa ramai din pct de vedere ca inca nu ai ajuns pubertatea ma! copil crescut cu cheia de gat...

| Kazimir a răspuns:

@SunSet "pentru siguranta ta e bine sa iei si anticonceptionale" esti la fel de proasta precum credeam. anticoneptionalele nu se iau dupa contactu sexual domnisoara stiu orice. ci exista zile stabilite de luare a lor... fiecare zi are propria pastila. pentru asa ceva exista ceva ce se numeste pastila de a doua zi. daca eram in locu tau ma abtineam sa dau sfaturi fara pic de noima
@bya ma bucur sa aud ca ai 18 ani. dar degeaba ai 18 ani cand tu ai formulat o intrebare fara pic de logica gramaticala. si nu cunosti faptul ca pentru a ramane insarcinata trebuie sa`si dea drumu in tine!

Răspuns utilizator avertizat
| thebest_6021 a răspuns:

Da este posibil.Te sfatuiesc sa mergi la doctor si sa nu mai faci teste da-le ca nu-s bune de nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti racita, mergi la medic

| stav a răspuns:

Daca a ejaculat pe tine si a ajuns si acolo jos e o posibilitate. altfel nu ai cum sa ramai insarcinata daca el s-a protejat.
dar cel mai bine e sa mergi la un ginecolog(singura sau cu parintii)

| Bya_1568 explică:

IloveKazimir am 18 ani si a fost pentru prima oara si ca fata sincer sunt speriata...