| ingerashmicuts01 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Cum este mai bine pentru un baiat sa o faca prima oara cu sau fara prezervativ, adica cum s-ar simti el mai bine?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fara prezervativ ar fi mai bine dar oricum daca o face (cu) se protejeaza de boli si de o posibila insarcinare sa nu ejaculeze in vagin.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

El s-ar simti mai bine fara dar pentru tine si sanatatea ta ar fi mai bine sa o faceti cu prezervativ. Acum tu alegi.winking

| koshmarul a răspuns:

Cu prezervativ e ca si cu ti-ai pune un prezervativ pe limba si ai mânca ciorba, asta e parerea mea

Funda!

| star4all a răspuns:

Cel mai bine e sa o faci cu prezervativ. Nu cred ca vrei sa fii tatic prea devreme laughing

| Mashiro a răspuns:

E o placere ciudata si nu conteaza dar iti sugerez cu pentru binele fetelor

| EmaS a răspuns:

Ba,tu esti dracusor mic!

| adela_9783 a răspuns:

Fara asa e mai bine daca vrea cu fa cum vrea el da mai bine e fara sa faci copi