| eu63453 a întrebat:

Cum te simti cand faci sex prima oara..ca baiat? Doare?happy

6 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Te doare... Capul. Vezi daca e virgina ca ai de muncit tata. Daca ti se rupe ata doare putin. Daca nu fu** cat te tine desi la prima experienta stai linistit ca nu rezisti prea mult. O sa fie ceva gen: esti gata? Da! Auuuuu ceva sange si putin plans din partea ei mai o bagi de cateva ori si ti-ai dat drumu. Sa nu te puna dracu sa o faci fara prezervativ. O protejezi si pe ea si pe tine. Si pentru dumnezeu cumpara ceva de calitare (durex) ca sa nu se rupa. Mult preludiu tata. Daca-ti place baga limba la zburatoare ca face minuni. Sa fie uda nu uscata ca desertu sahara! In rest bafta multa, scula tare si ai grija cu protectia ca poate fata nu vrea copi.
(stiu ca nu e cel mai ok limbaj dar dragi admini sfaturile si motivarea conteaza).Va pupa jony!

| Edward121 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Sincer, in ziua de azi si baietii de 11 ani au ata rupta laughing de la atata laba.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Edward121):

Dracu stie ca s-au tampit astia mici de la cata pornografie li se baga pe gat

| Edward121 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Adevarat... Din pacate

| Mussette a răspuns:

Nu te doare.
JONY6000 are dreptate.

| Blamely a răspuns:

Nu doare deloc, eventual ustură puțin.