| Alina61 a întrebat:

Buna,am si eu o dilema.Imi place cineva cu care nu am nimic in comun cu care -am cunostinte sau prieteni comuni si nici personal nu ne cunoastem(ma stie din vedere,la fel si eu). Treaba e ca l-am gasit pe facebook si nu stiu cum sa incep o conversatie,N-am nici cea mai mica idee, Ce-as putea intreba? Stiu doar ca e aproape preot.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

I-ai dat add? daca da si daca a acceptat inseamna ca te-a remarcat. lasa-l pe el sa se bage in seama cu tine daca te place. daca nu, doar n-ai sa tragi de un om care nu vrea nimic de la tine, doar pentru ca tie iti place de el.

| AccesoriiAli a răspuns:

Facebook-ul face minunii laughing Intra pe el scrie si uh salut! cf! de unde esti! cati ani ai! cum te cheama! etc uimeste-l cu ceva happy

| Alina61 explică:

Ok..am cam dat-o in bara vorbind de morti si vi, rai si iad, alte sugestii....plz