| 12345678987654321aabb a întrebat:

Salut am o fata draguta la scoala si nu stiu cum sa o bag in seama pe facebook...ce as putea sa-i spun ps: nu o cunosc personal nu ne cunoastem doar ii stiu numele de pe facebook si o am la prieteni
cum as putea sa incep o conversatie cu ea

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă Facebook-ul, salut-o când o vezi!
Pa, pa.

| miru20cmrecords a răspuns:

Baiatul cu care urmeaza sa am o relatie mi-a spus direct ca ma place si ca sunt frumoasa. Fa si tu la fel nu o sa pierzi nimic.

| NaM3 a răspuns:

Incerca sa gasesti prieteni comuni, cu care veti sta impreuna, sa te vada si sa te cunoasca putin, dupa poti sa incepi discutia pe fb, cu ceva ce ati facut voi ce afara, daca iese nu stiu ce
si dupa ii spui ce ai de spus