| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o "grija". Trebuia sa-mi vina ciclul si mi-a venit astazi insa doar cateva picaturi mai deschise la culoare...si atat... zilele trecute am avut simptome ca si cum ar fi trebuit sa-mi vina, Dar azi nu mai am nimic, nu ma doare burta cum m-ar fi durut d obicei si in plus ma dor putin sanii( de obicei nu ma dureau) Credeti ca ar putea fi vorba de o sarcina? mentionez ca am un partener stabil si pana acum nu am avut probleme si nici acum nu a fost vreun "incident". Multumesc

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca ai o viata sexuala sanatoasa, atunci e posibil.
Sau e vorba de o menstra care apare atunci cand esti racita la ovare.cauta pe net ca am gasit si eu ceva de genul.
Cat despre dureri de sani, eu deja am 3 saptamani de cand simt ca imi explodeaza(mi se intampla inaintea menstrei doar in sezonul rece) si nu intretin relatii sexuale.Deci nu e musai vorba de o sarcina! Mergi la gineco totusi!

| gigiro a răspuns:

Sincer? Cred ca da, eu am fost intr-o situatie asemanatoare. Dar cel mai bine, mergi la ginecolog sau fa-ti testul.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

mai bine iti faci un test de sarcina si daca nu esti insarcinata du-te la ginecolog, poate fii vreo infectie.