| FunkyLicious a întrebat:

Buna; am si eu o intrebare happy... daca o fata este virgina, iar prietenul ejaculeaza pe vagin sau pe langa vagin, fara sa aiba loc penetrarea... poate sa ramana gravida sau nu?

Răspuns Câştigător
| deeeeea1 a răspuns:

Daca sperma intra in vargin este posibil sa ramana insarcinata.depinde si daca era in perioada fertila. daca nu era riscul este mai mic. funda?big grin

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, se poate, eu am vazut o fata care ramasese insarcinata fiindca partenerul ei ii ejaculase pe vulva, desi nu avusese niciodata loc penetrarea.
Oanna, dar femeile care au himen elastic cum nasc?

| butterfly27 a răspuns:

Chiar daca esti virgina, si sperma intra in vagin este posibil, deci aveti grija pot fi si alte locuri unde sa ejaculeze:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred.
Sa zicem ca ramane si vrea sa pastreze copilul, la nastere ce va face? Va naste virgina? Mi se pare absurd.Numai Fecioara Maria L-a nascut pe Hristos fiind virgina.
Deci eu nu cred ca se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate. Am mai vazut o intrebare de genul acesta, iar la ea a raspuns @Brigaela, care a spus ca este posibil asa ceva.

| mikyshor_9531 a răspuns:

Nu stiu daca ar fi posibil...dar mai bine mergi si intereseaza-te perosnal la un medic!