| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Inelul durex poate fi folosit si de unul singur laughing)? fara partenera?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Il poti folosi si pe timpul masturbarii fiindca montat pe penis chiar din primele momente, iti va mentine penisul in erectie maxima o perioada destul de mare....chiar si dupa producerea ejacularii. big grin

| mihai69 a răspuns:

Desigur, de ce nu?!?

| minrest a răspuns:

E un inel care vibreaza, se pune pentru partenera, cu scopul de a-i mari placerea prin vibratii si reclama spune ca ar creste si durata, dar nu cred. Ce sa faci cu el singur?

| sweetangels a răspuns:

Mai bine ti-l pui pe deget.

| cyupaku a răspuns:

Ce rost are? fara partenera?

Răspuns utilizator avertizat