| Anonima1998a a întrebat:

Am si eu o întrebare : Pe 10 septembrie am facut dragoste cu iubitul meu si am facut protejat dar s-a spart prezervativul si si.a dat drumul in mine, si pe 12 septembrie mi-a venit ciclu.E posibil sa rămân însărcinată? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Formarea unei sarcini este 100% IMPOSIBILA in conditiile descrise fiindca sexul a fost intretinut in perioada ultimelor 9-10 zile ale ciclului menstrual care sunt 100% NEFERTILE. In ultima saptamana si cu atat mai mult cu 2 zile inainte de inceperea menstruatiei folosirea prezervativului este INUTILA fiindca chiar daca sperma este ejaculata in vagin formarea unei sarcini este absolut IMPOSIBILA. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| kandaraki a răspuns:

Da, ti-a venit acum fiindca trebuia sa iti vina, nu schimba situatia in 2 zile de la act, daca nu iti vin luna viitoare, atunci ai probleme.

| sweetangels a răspuns:

Nu.

| OMFGConrad a răspuns:

Nu este.