| irinel1992 a întrebat:

Am si eu o nelamurire! Dupa terminarea ultimului Cm, secretia numai este incolora ci cu putin sange! de 2 saptamani tine si este in fiecare zi. nu ma doare nimic, ma simt normal! imi puteti spune din ce cauza ar fi? Precizez ca am 19 ani!

3 răspunsuri:
| vampiressa a răspuns:

Probabil ai o mica raceala la ovare. Evita sa mai stai cu picioarele in apa rece si sa mai faci baie in mare sau in piscina.

| Roxyuy a răspuns:

Cred ca ai o problema.Du-te la farmacie si spune ca poate au ceva medicament si rezolvi problema.

| irinel1992 explică:

Deci ceva grav nu ar fi nu?