| ChDnD a întrebat:

Am si eu o poblema! Eu si prietena mea am vrea sa facem sex dar nu am habar cum sa incep sa fie cat mai romantic si sa se simta cat mai bine! Dau Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| pisii11 a răspuns:

Buna! pai in primul rand gandeste.te la un loc la tine acasa sau unde doresti. aproii poti cumpara din magazin petale de trandafiri si lumanarii, petalele le poti pune pe pat iar lumanariile pe jos asezate frumos, si binenteles muzica, trebuie sa faci un cd cu muzica preferata iubitei tale cat despre tine da.ti cu parfumul preferat iubitei tale, iar de restul te descurcii bafta sa iasa binee! fundita?puppy dog eyes:*

| pisii11 a răspuns (pentru pisii11):

Multumesc de fundita!

| pisii11 a răspuns (pentru pisii11):

App ..sarut.o lent pe gat, daca faci asta iti garantez ca se va simtii extraordinarwinking

| ChDnD explică (pentru pisii11):

Multszam :*