| Acer98 a întrebat:

Am 14 ani si am o prietena care vrea sa facem sex si ma intrebam daca e bine sa incep de acuma.

Răspuns Câştigător
| Necunoscuta31 a răspuns:

Ii bine, ii foarte! happy Dai pe ea! Sa te protejezi totusi. A si tranteste-o de peretiwinking asta le place mult! :**

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Dai drumul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu e bine

| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza varstei voastre se considera ca ar fi prea devreme si neindicata inceperea vietii sexuale reale. Ar fi indicat ca acum la inceput totusi sa va rezumati doar la practicarea pettingului asa numitul "sex surogat". Alegerea insa va apartine doar voua, dar ar fi foarte bine daca v-ati ganditi de 2 ori inainte de a o face 1 data.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta voastra nu este bine sa faceti sex. Gandul vostru ar fi bine sa fie spre carte si nu spre sex.

| Florentina9210 a răspuns:

E prea devreme.

| nnesuferitu a răspuns:

Băi...eu tot pe la 14 ani am început, chestia e că eu deja nu mai am absolut niciun chef să mai fac asta pentru că deja după a 5-a sau a 6-a oară devine plictisitor. Mai bine stai în banca ta și păstrează curiozitatea pentru altă dată. Apropo... dacă se duce mă-sa cu ea la ginecolog și observă că fi-sa nu mai e virgină o să stai la rece mult timp pentru viol

| BLADE22 a răspuns:

Nu este bine deloc sunteți prea mici