| 1863939Bogdan a întrebat:

Buna, am si eu o problema, am 16 ani 1.91 si 99kg si penisul 7cm stare moale si in erectie 13cm si grosime 5cm, mai poate sa creasca? Mi-e groaza ca n-o sa pot satisface o fata si am devenit antisocial, ma feresc de fete, pe strada mi-e rusine sa intru in vorba. Si mai am o intrebare de ce nu pot sa-mi decalotez penisul in stare erecta, moale pot.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lungimea penisului este egala cu dublul varstei la tine trebuie sa fie 32 cm

| epurasu a răspuns:

Raspunsul lui Overeem este bun dar, un pic de sport sa faci sa mai dai vreo 10 kg jos cum se spune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cazuri cand penisul creste pana la 18 ani, dar de obicei dezvoltarea definitiva se opreste la 16-17 ani. conteaza sa fie strong atunci poti satisface orice femeie cu vagin "normal " si sa ai incredere in tine, conteaza sa stii sa o folosesti si sa stii sa exciti femeia verbal. daca ai atitudine si incredere in tine niciuna nu o sa iti faca vrei "plangere " legata de dimensiune.

| 1863939Bogdan explică (pentru anonim_4396):

Ok am inteles si mai am o intrebare.Dc nu pot sal decoltez penisul in erectie, adica cand e sculata nu iese capul penisului, cand e moale pot sal decoltez.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1863939Bogdan):

O forma de fimoza