| DaSuntAnonima a întrebat:

sad
Am si eu o problema care deja a inceput sa ma dispere..Nu mai sunt virgina de 2 ani si ceva si nu am avut orgasm niciodata.
Sub nici o forma nu se poate pune problema ca nu am avut parte de o "partida " buna, si nu a fost acelasi baiat incat sa spun "el nu ma satisface de la el e problema "
am avut parte de dragoste, sex[lucuri total diferite ] de luunga durata,scurta durata, marimea "dânsului " mare,mica
sex oral multe pozitii diferite cat se poate de multe dar niciodata nu am avut orgasm nici macar cu baiatul pe care il iubesc si ma iubeste suntem impreuna de foarte mult timp, pratciticam tot ce este posibil, suntem si salbatici, incercam si lent dar nu functioneaza. el stie ca nu am avut orgasm niciodata si nici nu am inhibitii sa spun mi`e teama ca nu arat bien in pozitia asta etc. nu merge oare trebuie vreo crema de stimulare? sau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Incearca si tu sa faci ceva cu adevarat nebunesc. Mergi in club, pune ochii pe unul si fa-o cu el. E doar sex, sti ca nu ai ce pierde si a doua zi nu mai auzi de el. O sa fii mult mai relaxata si este imposibil sa nu ai orgasm. Bafta! Daca nici asa nu merge asta e happy

| DaSuntAnonima explică (pentru Purec):

Eeeeeeeeeeee big grin...

| Purec a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Ideea mea era cea mai buna. Nu ai nimic de pierdut happy Daca te protejezi nu patesti nimica happy

| DaSuntAnonima explică (pentru Purec):

Ghici cine ia funda big grin

| Purec a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Multam tongue Sper sa reusesti sa obtii tot ce iti doresti. Multa bafta! Si traieste din plin!

| DaSuntAnonima explică (pentru Purec):

Esti ..baiat laughing am crezut ca esti fata big grin
dar si eu prostuta trebuia sa ai la nume Pureca big grin

| Purec a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Nu inteleg cum de ai crezut ca sunt fata happy Ar fi fost interesant numele "pureca" happy Ai pus si in aplicare sfatul?

| DaSuntAnonima explică (pentru Purec):

Nu inca... :-s big grin

| OnlineZ a răspuns (pentru Purec):

Tu ai innebunit>?!?

21 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa se intampla la unele fete si sunt mai multe la numar decat iti inchipui, nu-i vina nimanui[daca ti zic ca eu in 15 ani mai mult de 4-5 orgasme nu am avut, ma crezi?]

| DaSuntAnonima explică (pentru mona):

Aici mai este o problema [ la noi ]
tot asa 15 ani aveam si eu la inceput bine de fapt aproape 16, dar pentru un orgasm, se mai cere si ca, corpul sa fie complet dezvoltat pregatit in interior pentru un asemenea lucru, orgasmul. e mai usor pentru cele mai avanstae in varsta sa aiba asa ceva decat noi

| Ea12345 a răspuns:

Nu merge pentru ca te obsedeaza gandul,, De ce nu am orgasm? Gata, acum cand vom face dragoste, trebuie sa am orgasm"..Nu asa se face. Incearca sa uiti pentru un moment, pana la urma orgasmul este doar o ciresica de pe un tort delicios.

Ia-ti o zi libera, creati o atmosfera romantica. Daca nu merge, ia-ti niste jucarele sexuale care vibreaza si joaca-te cu ele pe clitorisul tau. Eh si daca nici asa nu merge, s-ar putea sa ai o problema medicala. Exista femei care nu pot avea orgasm deloc si se considera chiar o boala acest lucru. Totusi, tu nu poti atinge acest punct nici macar prin masturbare?

| DaSuntAnonima explică (pentru Ea12345):

Orgasmul vaginal e altceva fata de orgasmul clitoridian
orgasmul clitoridian l`am avut de miliarde de ori

| Ea12345 a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Chiar crezi ca nu stiu?
Tu in intrebare nu ai specificat de care orgasm nu ai avut, am tras ce concluzie am vrut.

| aryana1991 a răspuns:

Poate e din cauza ca ai devenit prea obsedata de gandul asta si nu te lasi purtata pe culmile extazlui.in primul rand relaxeaza-te si incearca ceva uleiuri sau lumanarele pe baza de esente tari. poate te ajuta.

| DaSuntAnonima explică (pentru aryana1991):

Uleiuri si lumanarele si pe asta am facut`o.

| Dianaㄨ a răspuns:

Unele femei nu sunt capabile sa aiba orgasm la tinerete, altele au doar dupa o nastere iar altele deloc. Iti recomand sa cauti pe internet, google: "documentar discovery- despre orgasm"si sa te uiti. Nu e mult, e concis si e ce-ti trebuie!
Totusi, mai incearca... poate esti doar stresata!

| Meheツ a răspuns:

Raspunsul e simplu big grin nu ai facut-o cu mine si de-aia laughing

Răspuns utilizator avertizat
| trolloll a răspuns:

Mai degraba ai putea sa te explorezi singura...ai sa fi uimita de descoperire.