| AlexandraElenna123 a întrebat:

am si eu o problema. Crush a aflat ca e crush si nu stiu daca ma place si el. Sa va zic cateva lucruri pe care le face:
-Vorbim in fiecare seara pe mess.
-Imi trimite pupici.
-Vrea mereu sa stea langa mine.
-Ma invita mereu in oras.
-Se uita la mine mereu si ii sclipesc ochii.
-Mereu ma tachineaza
Sunt mai multe, dar da...
P.S. dau funda la cel mai bun raspuns.
(Scuze de categorie)

5 răspunsuri:
| pqGro a răspuns:

Buna! Pai, eu si eu am patit ceva de genul. Si da, si mie imi dadea mesaje, like-uri la tot ce postam, statea langa mine si tot asa, dar poate doar te tachineaza, baiatul asta de care iti spuneam eu e ceva de genul "dragut, atent " dar de fapt este cu totul diferit. Oricum, nu il cunosc pe crush-ul tau sa stiu daca este ca si baiatul din cazul meu. Dar da, astea sunt niste semne bune, incearca sa vorbesti cu el mai mult, sa "il tragi de limba" intr-un fel, intrebari discrete,
PS: Daca te intrebi "pana la urma ce s-a intamplat cu tipul de care iti ziceam " ii placea de mine, deci totul e posibil. :* Succes!

| Carrie1 a răspuns:

Pai spune i ca il placi mai mult decat pe un prieten.

| ColdShadows123 a răspuns:

Intreaba-l daca are probleme oftalmologice, unui om normal nu ii sclipesc oky.