| YOB a întrebat:

am si eu o problema, cu o tipa si as vrea sa ma ajutati, va rog lasati-mi o adresa de mail si va trimit povestea pentru ca nu as vrea sa o scriu aici

mersi

4 răspunsuri:
| Infernia a răspuns:

Poti scrie pe mesaje private

| Knight_2136 a răspuns:

Radulesculeonardo@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, sa nu dea dracu' sa te sinucizi, ca-mi strici ziua! Of, pe unde-or fi lamaile alea...

| YOB explică:

Vreau sa ma ajute cineva, pentru ca am o problema in materie de iubire cu, o tipa, vreau sa imi spuneti ce sa fac, nu vreau sa public aici povestea intreaga, de aia am specificat treaba cu adresa de mail