| Lavy_Lavinia_1991 a întrebat:

Am si eu o problema, de 1 an si ceva simt ca se misca ceva prin burta Nu se intampla des si de acea nu am mers la medic.probleme cu ciclul nu am deci chiar nu stiu. dacă ma poate ajuta cineva cu un raspuns!

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu este ceva care sa te ingrijoreze, cel mult poti avea paraziti intestinali sau poate simti ca se misca ceva de a pulsatiile inimii care se resimt si pe acolo.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate fi continutul intestinului gros.
Nu stiu ce legatura are menstruatia in discutie, miscarile in sarcina se simt cu mana cand deja stii de mult ca esti insarcinata (adica prin luna a sasea).

| XxBlueRosexX a răspuns:

Pot fi parziti intestinali sau gaze...fa-ti niste analize de scaun pentru a fi sigura.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este in mod sigur o simpla senzatie si nimic mai mult. Sanatate!

| Lavy_Lavinia_1991 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc.sper sa fie doar atât dar cand pun mâna se simte ceva.

| Necunoscut112 a răspuns:

Gaze.

Răspuns utilizator avertizat
| Reptila2017 a răspuns:

Exact