| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema! De cateva zile ma vad cu o fata. E draguta, frumoasa si ne intelegem bine dar are par la subrat si nu stiu cum sa ii zic sa scape de el!

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Sper ca-i destul de mica de nu s-a epilat, daca e mai mare, e mai naspa situatia.
Nu-i spune momentan, poate vva realiza singura. Daca nu, gaseste un mod placut sa-i zici, gen ca ai vrea sa ii simti pielea fina si la subrat...nu stiu exact cum ar suna.

31 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ce-ar fi să te desparţi de ea?
Sau ţi-e teamă că n-o să mai poţi agăţa o altă tipă?

| BiuL a răspuns:

Nu ii spune deocamdata! Mai ai rabdare cateva saptamani apoi spune-i asa normal, ca si cum nu ar fi mare lucru "tu de ce nu te epilezi la subrat?" dar sa fie pe un ton prietenesc calm sa nu sune a repros. Vezi apoi ce zice si spune-i ca tie se pare ca o chestie de igiena epilarea la subsioara.

| Sofer a răspuns:

Făi un cadou, un aparat de ras!

| Duucu a răspuns:

In locul tau as fi facut o gluma si i-as fi trimis un aparat de ras prin posta cu un mesaj simpatic.

| Mussette a răspuns:

Multumesc pentru fundita. happy

| DoarSteff a răspuns (pentru Mussette):

Mda... n-ai meritat-o, multi au dat un raspuns mai bun si mai amuzant ca tine laughing (chiar toti au dat un raspuns mai amuzant). Oricum BiuL merita funda asta dar daca omul da funda la primul raspuns asta e partea a doua.

| Mussette a răspuns (pentru DoarSteff):

N-am raspuns prima.winking
Pate i-a placut formularea mea.hee hee

| DoarSteff a răspuns (pentru Mussette):

Bine, imi pare rau ca te-am acuzat ca nu meriti pe drept funda, prostul e el ca ti-a dat-o nu tu ca ai luat-o laughing rolling on the floor (DUBLU-nteles)

| Mussette a răspuns (pentru DoarSteff):

Ha ha ha! Ai vrea tu sa ai o intrebare la care sa raspund si sa pui funda in joc.
rolling on the floor

| DoarSteff a răspuns (pentru Mussette):

Da, pentru ca m-as sparge de ras la ce raspuns mi-ai da laughing rolling on the floor.
Doamne, esti gen ala de-o 'foothoth' capra si-o ramas insarcinata? Sau ce? rolling on the floor

| Mussette a răspuns (pentru DoarSteff):

Imi place ca-mi urmaresti raspunsurile. La unele raspund cat se poate de serios. Dpinde si de intrebare.winking

| DoarSteff a răspuns (pentru Mussette):

Pai cum sa nu? (adica eu) laughing rolling on the floor N-ai priceput laughing laughing rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa zic ceva urat, dar ma abtin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar asa de tare iti sta in drum? Vine toamna si dispare! Mai lasa pana la primavera, pana cand relatia se intareste si vei putea sa ii spui direct fara sa se supere.

| Vektor a răspuns:

Ioi..iti dai seama ce o fi jos?laughing

e un subiect delicat. daca se supara bine, daca nu si mai bine

| dana12848 a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))))))il tine sa-ti faca tie un pulovar la iarna

| ShadoWCrist a răspuns (pentru dana12848):

Hahaha! Ce gluma buna! jalnic

| dana12848 a răspuns (pentru ShadoWCrist):

Multumesc si mie imi place )))))

| ShadoWCrist a răspuns (pentru dana12848):

Esti patetica...

| dana12848 a răspuns (pentru ShadoWCrist):

Ma bucur stiu ca-s perfecta laughing))

| ShadoWCrist a răspuns (pentru dana12848):

Nu esti laughing esti cea mai desteapta persoana laughing

| dana12848 a răspuns (pentru ShadoWCrist):

Ei da

| ShadoWCrist a răspuns (pentru dana12848):

Ai dreptate laughing, nu esti.

| dana12848 a răspuns (pentru ShadoWCrist):

Stiu...dar imi place si asa cum sunt prostuta tongue

| ShadoWCrist a răspuns (pentru dana12848):

Mie imi place de tine oricum laughing (mi-a placut))...

| corhaz a răspuns:

Pai ea ar trebui sa stie astea ca nu da bine la ochi sa aiba par acolo mai ales o fata.nu zice nimic ca se va simti jignita

| Wukii a răspuns:

Zi-i direct laughing. Dacă se supără, asta e.

| MeddyMaddy a răspuns:

laughing Tunde-ti si tu padurea de la subrat(macar laudate ca ai facut-o desi acest lucru era facut de mai mult timp) si spune-i ce ai facut: '' Astazi am facut un dus si m-am dus si am scapat de padurea de la subrat.'' Da-te pe tine exemplu si asa poate va face ca tine.

| victor30 a răspuns:

Doamne apara, tineretul asta, ii zici direct: fatuca baga drujba in boschet. Ce e greu asa? Se supara, se epileaza, nu mai vorbeste cu tine. Pana ii trece supararea si va impacati, creste la loc laughing

| AntoniaHetfield63 a răspuns:

Lasa.Toata lumea are si defecte.Nu te certa cu ea pentru un nimic! O sa se maturizeze ea cu timpul... happy

| rubby20rubb a răspuns:

PisicutaCrrr imi place raspunsul tau dar eu te-as sfatui baiete sa nu-i zici ca asa cel mai probabil iti va da o palma laughing
Suna cam penibil de asta...