| Mirela1596 a întrebat:

Am si eu o problema...sunt foarte foarte urata. Am aproape 16 ani si nu am avut niciun prieten din aceasta cauza, si oamenii in general ma ocolesc.Nu stiu ce sa mai fac.as vrea doar sa pot vorbi cu cineva care sa nu ma judece dupa cum arat.
Daca vreti sa vorbiti mai mult cu mine, sau sa va convingeti ca eu chiar sunt URATA acesta este id-ul meu: mirela_miri1596.

10 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nimeni nu e urat!
Fiecare suntem frumosi in felul nostru.Si pana la urma frumusetea exterioara nu conteazaoh go on. Daca esti de treaba, ai suflet, si stii sa fi o prietena buna nu mai conteazaoh go on.

| Analytical a răspuns:

Heiiiii! nimeni nu e URAT si nu ai voie sa te cataloghezi in halul asta! esti speciala si frumoasa! nu conteaza exteriorul, conteaza sa fi "om" si sunt sigura ca ai "acel" ceva dupa care umbla multi!:* esti micuta, mai asteapta. cerei sfat mamei, cum sa te aranjezi pentru a fi altfel daca o iei asa! nu trebuie sa ai prieten! cine spune asta?! doar atunci cand simti tu asta! si daca stii cum sa intri in contact cu un baiat o sa vezi ca se poate indragosti de tine! Nu te mai desconsidera, si accepta-te asa cum esti, pentru ca o viata ai si nu regreta pentru cee ce esti! o intrebare:ti-a spus cineva ca esti urata? vreun baiat? FI FERICITA si uita, scoate-ti din vocabular cuvantul "urat" la adresa ta! Ai grija de tine, si sper ca te-am ajutat! :*:*:*

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna Mireluța "problema ta" nu este chiar atît de gravă cum crezi tu. Nu trebuie să te consideri foarte foarte urîtă, cu siguranță ai calități care te fac foarte foarte frumoasă, nu este totul aspectul fizic, deoarece el cu vîrsta și cu trecerea anilor se va deteriora, totul stă în frumusețea interioară, un suflet blînd, o inimă bună, face m ai mult decît o frumusețe trecătoare. Dacă vrei să discutăm m ai mult, î ți las adresa mea de mail pe privat vrei?

| DyaNna249 a răspuns:

Draga mea, nu te mai agita! Tre sa fie cineva care sa te placa! Stai linistita si gandeste-te ca intr-o zi cineva nu se va uita la felul cum arati ci in interiorul tau! Sunt sigura ca nu esti chiar asa de urata precum crezi! Ti-ai format o idee proasta despre tine! Poat tu te vezi urata! Sa sti ca fiecare om vede o persoana diferita de cum o vezi tu! Nu oti te vad la fel cum te vezi tu!

| gabytzax a răspuns:

Nu e important 100% frumusetea ci conteaza mai mult ce ai in interior si la timpu potrivit o sa se gaseasca baiatu care te iubeste pentru ceea ce esti cu adevarat succes

| DarkBlood32 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu sad
ma simt ca o fantoma care bantuie lumea in timpul zilei. Sunt foarte ocolita.
Mi-ar place sa discutam.

| Mephisto666 a răspuns:

Sigur iti vei gasi perechia potrivita intr-o zi

| adddaa a răspuns:

Buna Mirela. happy
Eu sunt aproape in aceeasi situatie big grin
Mi-ar placea sa vorbim big grin

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Oameni buni, ea nu este urata delocc nu stiu de ce se vede asa am vazut poze cu ea si chiar are trasaturi superbe in comparatie cu altele! Cred ca trebuie cu totii sa ne unim fortele sa ii demonstram k nu e urata si nu in ultimul rand k frumusetea exterioara nu e totul!

| ionutz24_2810 a răspuns:

Bagatzi repede ID ca pote face misto de noi si-i o BOMBA SEXY! hai hai repede!rolling on the floorrolling on the floor