| alexandra_4619 a întrebat:

Buna am un prieten si lui ai place de o fata cu 7 ani mai mare ca el si nu stie ce sa faca sa fie cu ea m-a intrebat pe mine si nu am stiut ce sa ai spun dar in schimb i-am spus ca o sa caut pe net imi puteti da raspunsuri?:*

Răspuns Câştigător
| Violetta2303 a răspuns:

Pai in primul rand chestiile astea nu se prea cauta me nettonguenu vi se pare cu ciudat sunt 7 ani.pai sa vedem mai bine ati intreba pe cineva care chiar are o asfel de relatie nu? spre ex pune o intrebare u pe TPU cum ar fi"Cum ai face sa cuceresti pe cineva mai mare decat tine ca varsta? DOAR PTR BAIETI" sau "Ai avut o relatie in care partenera era mai mare ca varsta? DOAR PTR BAIETI"si poate vei afla fundabig grin?

2 răspunsuri:
| afly21 a răspuns:

Sa i cumpere un bmw

| daria_4153 a răspuns:

Pfffff 7 ani nu e cam mult?laughing nu cred ca are sanse tongue straight face