| bogdan_3314 a întrebat:

Un prieten de-al m-a intrebat cum sa isi inceapa viata sexuala, si nu am stiut ce sa-i spun, puteti sa ma ajutati? funda.

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Pai depinde si de varsta lui. dar totusi e bine sa isi inceapa viata sexuala cand este pregatit si cand crede ce cuviinta ca este bine kiss

decizia aceasta o stie numai el, si nu trebuie sa intrebe pe nimeni ce ar trebui sa faca. o sa vina momentul potrivit big grin

sper ca te-am ajutat kiss Fundita puppy dog eyes?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici sa isi inceapa viata sexuala dupa 18 ani ca asa e mai bine.

| BRG a răspuns:

Cel m-ai bine este să m ai aștepte

| marmota_8713 a răspuns:

Cu mana e cel mai potrivit! sau cu sticla de sana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer. Cel mai frumos m0d de a`ti incepe viata sexuala este cu 0 pers0ana pe care 0 iubesti! happy.Sa incerce sa isi gaseasca 0 fata p0trivita care e dispusa sa faca orice pentru el, si de asemenea si el pentru ea si 0 sa fie un m0ment de neuitat happy`. Decat sa 0 faca la intamplare sau beat sau altele, mai bine ar face asahappy. Pentru ca 0 sa isi aminteasca cu drag de experienta asta, daca totusi nu asteapta pana se ins0ara laughingceea ce multi/multe nu fac!