| AnoOnim23 a întrebat:

Apelez din nou la voi pentru ca stiu ca ma puteti ajuta. Deci, peste o saptamana am majoratul si nu stiu cu ce sa ma imbrac[exclus rochita], nu stiu cum sa imi fac parul[il am pana la umeri]. Astept sugestiile voastre[poze, videoclipuri, orice]. Cel mai bun raspuns fundita, iar celelalte raspunsuri vot.
Scuzati categoria dar asta este cea mai citita

9 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Depinde si unde iti faci ziua.
daca tio faci la un restaurant, avand in vedere ca nu vrei rochie, poti lua niste pant negri cu tocuri si sus o bluza eleganta. ceva mai special asa thinking
daca e intr-un club/acasa/o terasa ceva poti lua niste blugi stramti, toace si o bluza mai larga asa cu umerii mai goi si un pandantiv mai lungthinking
parul... cum vrei tu. la coafor sau ti-l faci tu. drept/ondulat thinking
cum iti place tie.

| AnoOnim23 explică:

Marius,daca nu ma poti ajuta nu da raspunsuri de acest gen Multumesc!

| AnoOnim23 explică:

Ilovemusicboy,cu cea mai mare placerehee hee

| TarjaTurunen a răspuns:

Poi la categoria imbracaminte : ia-ti o pereche de blugi stramti ( daca se poate uzati ), tricoul tau favorit, si o pereche de bascheti. Personalizeaza cu un lantisor si niste cercei,,putin,, mari ( preferabil,,, cercuri,, ).
Si acum parul. incearca sa-ti faaci un,, bob fals,, http://www.youtube.com/watch?v=HLpkBJT5v8E. Sau incearca asta http://www.youtube.com/watch?v=pa4Um-h5X-U&feature=fvwrel.

Sper ca te-am ajutat :D
Bye :-h

| Cristi1998 a răspuns:

Nui coafor aci!

Răspuns utilizator avertizat
| dayssy a răspuns:

O bluzitza scurta, o fusta mini ...pantoffiii si parul...http://www.google.ro/imgres?cu=frizuri+de+ocazie& hl=ro& gbv=2& biw=1024& bih=673& tbm=isch& tbnid=HusPNO5TAAD-jM:& imgrefurl=http://www.justawoman.myforum.ro/viewtopic.php%3Ft%3D172& docid=VQGUvRwf1D8InM& w=425& h=318& ei=R9tpTsnwEcTT4QTR4qT7BA& zoom=1& iact=hc& vpx=346& vpy=219& dur=673& hovh=194& hovw=260& tx=182& ty=118& page=1& tbnh=117& tbnw=153& start=0& ndsp=28& ved=1t:429,r:9,s:0