| raluca_2332 a întrebat:

.As avea si eu o intrebare.Am fost impreuna cu un baiat mai mare ca mine timp de cateva luni, eu fiind minora iar el major.Ei bine ne-am si culcat impreuna.In fine..ne`am despartit, iar acum suntem amici.Intr`o seara incepuse cu glume ca vai ce mai are pofta de BEEP si ca nu are cu cine si ca daca ma ofer ca stie c anul refuz si ca am placerea.In fine..la sfarsit mi-a spus ca doar a glumit.Voi ce credeti... oare chiar a glumit?straight face

5 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Te invarte dupa placul lui, trezeste-te la realitate!

| edy132 a răspuns:

Iti pasa de-ti pui intrebarea asta. Tu ce crezi, oare vrei sa fi glumit sau nu?

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Zii sa mai caute, ca tu nu esti doar pentru asta. Bine, daca tu vrei sa ii arati ca are dreptate, si ca te poate prosti, fa asta.

| anonima3389 a răspuns:

Exact,esti un fel de jucarie a lui.nu te mai culca q el.si nu-i arata k esti disponibila mereu.baietii de genul lui stiu doar sa faca misto si se gandesc numai la sex.

| chocco1995 a răspuns:

Face ce vrea cu tine pentru ca stie ca tu accepti, nu admite ca-si bata joc de tine!