| anasweetly a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie cum sa imi exprim sentimentele in fata unui baiat cu care nu vorbesc extrem de mult, dar ne intelegem si mereu cand ne vedem ne uitam unul in ochii altuia si ne zambim, dar exista si o problema:cateva persoane, prietenii de-ai mei si de-ai lui cam baga strambe si ii fac o impresie proasta despre mine, iar eu nu stiu exact daca are ceva cu mine din cauza lor sau pot sa ii spun ce simt fara nicio problema.Va rog ajutati-ma cu sfaturi si cu incurajari.Mersi!

1 răspuns:
| angel09 a răspuns:

Pai spune-i ca ai auzit de la cineva ca ii place de tine si ca si tie iti place de el...vezi cum reactioneaza:*dupa ii poti detalia ce simti pentru el si ii poti arata cum esti cu adevarat:*bafta!