| anonim_4396 a întrebat:

Buna, as vrea sa sa stiu daca pompa pentru mărirea penisului are vreun efect?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nici un efect, nu e o bucata de material sa se "lungeasca". Metoda naturala e sportul, un corp sanatos si un stil de viata sportiv iti pot aduce performante foarte placute, iti zic din propria experienta ca am ramas placut surprins, deoarece prin sport iti pui sangele in miscare. Asta inseamna erectie de piatra, iar o erectie de piatra inseamna maximul de sange care poate intra in penis, adica vei atinge maximul tau atat in lungime si cat si in grosime, e singura solutie.

| epurasu a răspuns:

Nu ti se v-a mari penisul cu nici o asa zisa metoda - iti v-a ramane asa cum l-a lasat mama natura! De ce nu iti citesti mesajele?!

| Violleta2022 a răspuns:

Absolut nici un efect!
Stiu ca disperare in barbatii cu penisul mic va duce la orice, adr crede-ma, daca exista ceva pe lumea asta care ar marii pensiul, atunci toti barbatii aveau numai sule gigantice, dar uite ca asa ceva nu exista.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai citeste odata mesajul meu de mai sus!
Daca tatal tau a gasit-o pe maica-ta si te-au facut pe tine, isneamna ca nu a murit virgin, chiar daca are cucul mic. ca atare, nici tu nu ai de ce sa mori virgin, dar trebuei sa veri sa faci ceva in viata asta, ca mai sunt si obicete ajutatoare care pot satisface femeia. S-au inventat vibroataore, sa stii.

| mihai69 a răspuns:

Are un efect de vid. Efect care poate dăuna grav organului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are decât de a avea erectie strong, dar poate fi invaziva organului dacă e folosita în exces. Din păcate e doar un mit privind mărirea penisului, o bălarie vândută de negustori credulilor, obsedatilor și naivilor. Nici o metoda nu este valida in afara operației chirurgicala care este extrem de riscanta și costisitoare.

Răspuns utilizator avertizat