| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca o persoana poate simti faptul ca te gandesti la ea mult, mai ales daca v-ati iubit.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista acest simt decat in telenovele si iubirea tot acelui gen sf apartine

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Înseamnă că încă o mai iubești ("acolo unde ți-e gândul, sigur ți-e și sufletul"). Dacă și ea continuă să te iubească, se întreabă același lucru. Dacă și-a găsit fericirea în brațele altuia, nici nu stă să se întrebe...

| Emma30555 a răspuns:

Nu cred ca poți sa ști... Poți doar sa bănui sa anticipezi pe seama faptului ca v ați iubit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Evident.I se activeaza al 6-lea simt.Nu stie oricine asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaa se poate simti rãu... mai ales când stã pe WC, dupã ce a fost scoasã in oras la o cinã de altul si a bãgat in ea ca sparta.
Asta sã fi sigur.

| Elyiela a răspuns:

Puterea gândului. Dacă te gândeşti mult la acea persoană este posibil ca şi ea să se gândească la tine.
Îti propun un "exercițiu" ca să afli. Îl ştiu de la un astrolog.
Seara, te pui în pat, stai relaxată, neaparăt sa fie cat mai multă linişte. După ce simți că te-ai relaxat, gândeşte-te la acea persoană. Respiră adânc. Pune-ți întrebarea "Sunt aceste gânduri ale mele?" Şi primul raspuns de DA sau NU pe care il primesti, acela este corect. Daca gandurile sunt ale tale, atunci acea persoana probabil se gandeste la tine dar nu asa de mult cum faci tu cu ea. Daca raspunsul e NU, gandurile sunt ale ei si deci se gandeste mult la tine.

| anonim_4396 explică (pentru Elyiela):

Interesant

| TheWisest a răspuns:

Da, mai proeminent atunci cand te gandesti la aceea persoana in timpul masturbarii

| anonim_4396 explică (pentru TheWisest):

Ai spus la misto?