| nicol20 a întrebat:

Buna as vrea sa va pun o intrebare si in acelasi timp sa ma ajutati de ce imi plac baieti mai smecherasi mai de cartier? Eu nu as puea sta cu un baiat cuminte si sa faca ce spun eu si in plus nu ma atrag astfel de baieti doar aia mai de cartier o fi din cauza ca eu sunt o persoana mai cuminte si de aceea? va rog sa ma ajutati si sa imi dati cat mai multe raspunsuri va multumesc

7 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Asa sunt fetele...aleg un lucru stricat ca sa aiba de ce sa se planga.

Răspuns utilizator avertizat
| Missy_4676 a răspuns:

Desi nu e bine, asta e gandirea fetelor din ziua de azi.Traim in secolul XXI si gandirea este pe masura; fetelor nu le plac baietii cuminti pentru ca in ziua de azi daca esti cuminte esti caracterizat drept fraier; daca ai tupeul care nu este neaparat necesar esti catalogat drept smecher.Si cum in ziua de azi in marea majoritate a cazurilor a fi smecher este aproape totul pentru unii baieti, a avea un baiat smecher alaturi este un ideal si pentru fete, si la urma urmei azi nici un baiat cuminte nu este bagat in seama, pentru ca nu mai este la moda.

Gandirea asta a fetelor este total schimbata dupa ce baiatul "de cartier" folosesc expresia ta, le face sa regrete ca au ales sa stea cu el.

| RainDrop a răspuns:

Hei, tu ai alege unul care te serveste la chefu tau sau
unu care te bate daca nu il asculti?

| Diana_3831 a răspuns:

Pai asa e firea ta. Eu cunosc o fata care e indragostita de un baiat de cartier.Gusturile nu se discuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate care aleg baietii de cartier sfarsesc prin a avea o viata de familie plina de necazuri, o viata neamplinita

| nadia_5503 a răspuns:

Pentru ca tuturor ne plac baietii rai, nu?
cred ca e o chestie psihologica a noastra, a femeilor, credem ca ii putem schimba si uneori chiar reusim laughing